
ElectroHouse Стягування кабельне біле 8x750
766,19 ₴
- В наявності
- Код: EH-K-017
- +380 (50) 677-22-79
Кабельне Стягування біле 8×750 EH - K - 017 від виробника ElectroHouse використовується для різних електромонтажних робіт. Основним призначенням вважається зв'язку зв'язування електропроводів в пучки. Також хомут пластиковий може можуть застосовуватися і для інших монтажних робіт. Є універсальним кріпленням, яке може використовуватися також для маркіровки продукції. Конструкція досить надійна і проста. Встановити її можна легко, і з цим впорається практично будь-яка людина, не використовуючи додаткових інструментів. Виготовлений хомут стяжний з міцного, пружного і вогнетривкого поліамідного матеріалу - нейлону. Переносити безліч зовнішніх впливів, у тому числі підвищені або знижені температури, механічні дії, вібрації, вологість, ультрафіолетове випромінювання і т. д.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 750 мм |
| Довжина стяжки | 0,75 м |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 8х750 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 766,19 ₴
