
ElectroHouse Стягування кабельне чорне 3x100
18,18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-B-001
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо вашій увазі стягування кабельне чорне 3×100 EH - B - 001. Хомут стяжний зроблений з високоякісного нейлону, який в процесі експлуатації довго зберігає свій початковий вигляд. Габаритні розміри складають 3х100 мм. Колірне виконання - чорний. Хомут пластиковий не містить галогенів і має стійкість до вібрацій. Цей продукт можна встановлювати в найрізноманітніших місцях для впорядковування джгутів у масивних трасах, а також для маркіровки кабельних комунікацій.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина стяжки | 0,1 м |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 3х100 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18,18 ₴
