
ElectroHouse Стягування кабельне чорне 3x150
27,88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-B-002
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо вашій увазі стягування кабельне чорне 3×150 EH - B - 002. Хомут пластиковий Ви зможете встановити в найрізноманітніші приміщення і установи як основу кабеленесучих систем для малих джгутів і впорядковування їх в масивних трасах. Такий продукт має високу стійкість до ультрафіолету і вібрацій. Хомут стяжний відповідає європейськім стандартам якості. Забарвлення стягування кабельного - чорне. Кожному нашому клієнтові ми даруємо висококваліфіковану консультацію від наших менеджерів, які безперечно знають свою справу. Цінова варіація нашої продукції йде тільки від виробників і розраховується для середньостатистичного споживача. Так що нижче нашої ціни Ви просто не знайдете.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина стяжки | 0,15 м |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 3х150 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27,88 ₴
