
ElectroHouse Стягування кабельне чорне 3x200
43,97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-B-003
- +380 (50) 677-22-79
Стягування кабельне чорне 3x200 EH - B - 003 від торгової марки ElectroHouse потрібне при різних електромонтажних роботах. В основному його використовують для зв'язування електропроводів в пучки при прокладенні електрокабельних магістралей. Хомут пластиковий вважається надійним універсальним кріпленням. Можна ним користуватися і для інших цілей, у тому числі і при маркіровці продукції. Має широке застосування в промисловості, господарстві, побуту і так далі. Конструктивно складається з рифленої смуги з блокувальним замком. Створити з його допомогою кріплення не складі великих труднощів, з цим може впорається практично будь-яка людина і для цього не потрібно буде додаткових інструментів. Витримує зовнішні впливи, у тому числі і різні температурні режими, вібрації, механічні навантаження, вологість і так далі. Також хомут стяжний може переносити агресивне середовище і погодні умови, тому цілком можна скористатися їм на вулиці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина стяжки | 0,20 м |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 3х200 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 3 мм |
- Ціна: 43,97 ₴
