
ElectroHouse Стягування кабельне чорне 4x300
104,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-B-008
- +380 (50) 677-22-79
Кабельне Стягування чорне 4×300 EH - B - 008 від компанії ElectroHouse потрібне в якості простого і надійного кріпильного виробу. Є стяжною нейлоновою стрічкою з рифленнями з обох боків і облаштуванням блокувального замку. Основне призначення - це зв'язки зв'язування електропроводів в пучки при простяганні електрокабельних систем і інших електромонтажних робіт. Хомут пластиковий знаходить широке застосування в промисловій сфері, побуті, господарстві і так далі. З'єднання об'єднання, створене з його допомогою, є незнімним, і щоб його розібрати треба буде тільки розрізати стягування. Використати хомут стяжний можна як усередині приміщення, так і на вулиці, оскільки витримує багато зовнішніх дій. Відрізняється високими гнучкими, міцними, зносостійкими, вогнетривкими і довговічними характеристиками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина стяжки | 0,30 м |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 4х300 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 4 мм |
- Ціна: 104,50 ₴
