
ElectroHouse Стягування кабельне чорне 5x350
166,41 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-B-014
- +380 (50) 677-22-79
Кабельне Стягування чорне 5×350 EH - B - 014 від виробника ElectroHouse потрібне для фіксації електрокабелів, а також зв'язку зв'язування їх у пучки. Виконує роль стяжного нейлонового хомута, який міцно затягує дроти і завдяки своєму блокуючому пристрою не дозволяє роз'єднати єднати готове кріплення. Хомут пластиковий може використовуватися для різних цілей, оскільки є універсальним кріпильним виробом. Користуватися їм можливо за різних умів, як на вулиці, так і в приміщенні. Вважається незамінним при багатьох електромонтажних роботах. При маркіровці хомут стяжний теж знаходить своє застосування. Завдяки своєму матеріалу має міцні, пружні, термостійкі і зносостійкі характеристики. Термін служби у нього дуже тривалий. Зняти можна, тільки розрізавши, він мимоволі не знімається.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина стяжки | 0,35 м |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 5х350 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 166,41 ₴
