
ElectroHouse кабельне Стягування з кільцем 4x110
54,51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-R-001
- +380 (50) 677-22-79
Кабельне Стягування з кільцем 4×110 EH - R - 001 від торгової марки ElectroHouse застосовується в якості фіксатора дротів або зв'язку зв'язування їх у пучки. Є високоякісним хомутом пластиковим, який міцно затягує електропроводи таким чином, що потім мимоволі зняти готове кріплення неможливо, треба буде тільки розрізати стягування. Тому вважається найбільш вибачимо і надійним кріпильним виробом, який універсальний по своєму призначенню і може можуть застосовуватися при різних монтажних роботах. Часто використовують хомут стяжної для маркіровки різної продукції або тіх же електрокабелів. Знаходить широке застосування у виробничій сфері і в побуті. Завдяки характеристикам свого матеріалу він стійка до багатьох зовнішніх дій, тому може вживатися як на вулиці, так і в приміщенні. Має зносостійкі, вогнетривкі, гнучкі і довговічні властивості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 110 мм |
| Довжина стяжки | 0,11 м |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, З кільцем, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 4х110 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 4 мм |
- Ціна: 54,51 ₴
