
ElectroHouse Стягування кабельне з кільцем 4x150
78,17 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-R-002
- +380 (50) 677-22-79
Стягування кабельне з кільцем 4×150 EH - R - 002 від компанії ElectroHouse служить в якості надійного і простого фіксуючого кріплення дротів, а також зв'язування їх в пучки. Представлена у вигляді нейлонової стяжної стрічки, яка відрізняється своїми гнучкими, міцними, термостійкими і довговічними властивостями. Витримує хомут пластиковий безліч зовнішніх впливів і може вживатися не лише в приміщеннях, а і на вулиці. При готовому кріпленні його зняти неможливо завдяки облаштуванню блокуючого елементу, тому при потребі зняття його треба буде тільки розрізати. Таким чином, використовуючи хомут стяжний можна гарантувати повністю міцне і безпечне нерозбірне з'єднання єднання. Вважається незамінним виробом при виконанні різних монтажних робіт в побуті і на виробництві. Також можна вживати для маркіровки продукції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина стяжки | 0,15 м |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, З кільцем, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 4х150 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 4 мм |
- Ціна: 78,17 ₴
