
ElectroHouse кабельне Стягування з кільцем 5x220
122,31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-R-0030
- +380 (50) 677-22-79
Кабельне Стягування з кільцем 5×220 EH - R - 003 від виробника ElectroHouse потрібне для стягання електропроводів в пучки. Робиться з високоміцного нейлону, який надає їй міцні, вогнетривкі і гнучкі властивості. Конструктивно хомут пластиковий складений із стрічки з рифленнями і блокувального замку. Також містить монтажне кільце для закріплення на опору. Завдяки ньому можна створити нерозбірне кріплення, що гарантує стовідсоткове міцне з'єднання єднання і зняти його можливо, лише розрізавши. Переносити хомут стяжний безліч зовнішніх впливів, тому його можна вживати як в приміщенні, так і на вулиці. Часто використовується в промисловій сфері або в побуті при різних монтажних роботах. При установці не вимагає зайвих зусиль і застосування професійного інструменту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина стяжки | 0,22 м |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, З кільцем, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 5х200 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 122,31 ₴
