
ElectroHouse Стягування кабельне з кільцем 8x400
410,27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-R-004
- +380 (50) 677-22-79
Стягування кабельне з кільцем 8×400 EH - R - 004 від виробника ElectroHouse використовується як надійний фіксатор для електропроводів, який служить для зв'язування їх в пучки. Зроблений хомут пластиковий у вигляді нейлонового хомута, який забезпечує оптимальне затягуюче зусилля. Немає можливості мимовільного зняття і його не так просто розібрати завдяки блокувальному замку, який є в його конструкції. При потребі зняти хомут стяжний треба просто його розрізати. Знаходить широке застосування при різних монтажних роботах. Є незамінним виробом на виробництві, в побуті, господарстві і так далі. Завдяки властивостям матеріалу, з якого він виготовлений, відрізняється високими міцними, вогнетривкими, гнучкими і довговічними характеристиками. Користуватися їм можливо в приміщенні і на вулиці, оскільки він витримує багато зовнішніх впливів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 400 мм |
| Довжина стяжки | 0,40 м |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, З кільцем, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 8х400 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 410,27 ₴
