
ElectroHouse Ізоляційна стрічка чорна 0,15 мм х 18мм х 5м
10,58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-AHT-1802
- +380 (50) 677-22-79
При виникненні необхідності помітити розриви і несправності на світлому фоні рекомендуємо придбати ізострічку ПВХ 0,15ммх18ммх5м, чорного кольору. За рахунок нових розробок і удосконалень ця ізоляційна стрічка володіє оліє і водовідштовхувальним покриттям, механічним і діелектричним до 1000 Вольт захистом. Вона абсолютно безпечна і відповідає директиві що обмежує вміст шкідливих речовин, тому їй дозволяється користуватися дорослим і дітям. Завдяки темному забарвленню на більшості пристроїв ремонт буде практично непомітний. Асортимент має міжнародний стандарт якості і сертифікований в Україні. Для придбання ізоляційної стрічки Ві можете зателефонувати по вказаних номерах телефонів. Якщо у Вас ще залишилися питання — сміливо дзвоните нам, і наші висококваліфіковані фахівці допоможуть Вам у виборі товару і дадуть безкоштовну консультацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 5 м |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 10,58 ₴


