
ElectroHouse Ізоляційна стрічка синя 0,15мм х 18мм х 11м
16,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-AHT-1803
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо Вам одну з наших товарних позицій - ізоляційна стрічка ПВХ 0,15 мм х 18мм х 11м, синього кольору. Вона виконана у синій колірній палітрі і посприяє Вам легко і просто позначити місця розриву і виконати необхідний ремонт. Ізоляційна стрічка виготовлена з самозатухаючого, не схильного до горіння полівінілхлориду, який не псується з часом і має необмежений термін служби. Виріб має стійкість до морозу, до ультрафіолету, до руйнувань і до розчинників. Цей продукт є відмінним поєднанням ціна-якість, внаслідок чого ця пропозиція буде вигідною покупкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 11 м |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16,26 ₴

