
ElectroHouse Ізоляційна стрічка зелена 0,15 мм х 18мм х 11м
16,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-AHT-1807
- +380 (50) 677-22-79
Іноді бувають випадки, коли необхідно помітити розриви або зробити невеликий ремонт. Для таких подій наша компанія ElectroHouse рекомендує придбати на нашому сайті ізоляційну стрічку ПВХ 0,15мм х 18мм х 11м, зеленого кольору, яка робиться із застосуванням нових розробок і технологій. Завдяки цьому ізоляційна стрічка має величезний спектр переваг, таких як захист механічний і електричний до 1000 В, а також водо- і оліє- відштовхуюче покриття, що робить її безпечною у використанні. Виготовлений виріб з міцного не горючого полівінілхлориду і виконано в зеленій колірній палітрі. Ціна Вас приємно здивує, адже вона розраховується на середньостатистичного споживача, набагато менше ринкової вартості. Зателефонувавши за вказаних номерів телефону Вам не лише допоможуть вибрати і здійснити купівлю, але і дадуть безкоштовну і головне висококваліфіковану консультацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 11 м |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 16,26 ₴

