
ElectroHouse Ізоляційна стрічка червона 0,15 мм х 18мм х 11м
16,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-AHT-1809
- +380 (50) 677-22-79
Для Вашої уваги видається ізоляційна стрічка ПВХ 0,15 мм х 18мм х 11м, червоного кольору, який знаходиться на сайті нашої компанії Electrohouse. Ця ізоляційна стрічка значитися одній з наших товарних позицій і служити як недорогий і першокласний ізолятор. Вона дозволяє ізолювати необхідні дроти і пристрої для найкращої роботи останніх. Також їй можна позначати розриви. Виготовлена з високоякісного полівінілхлориду, який відповідає директиві про обмеження шкідливих речовин. Є висока адгезія і не підтримує горіння. Цінова варіація є доступною для кожного нашого середньостатистичного споживача і йде тільки від наших виробників. Товар має міжнародний і європейський стандарт якості і підтверджений українським сертифікатом. Щоб замовити ізоляційну стрічку, дзвоните нам по вказаному номеру телефону і Вам допоможуть оформити купівлю, а також дадуть корисну консультацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 11 м |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 16,26 ₴

