
ElectroHouse Ізоляційна стрічка асорті 0,15 мм х 18мм х 11м
162,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-AHT-1810
- +380 (50) 677-22-79
Пропонуємо Вам ізоляційну стрічку ПВХ 0,15 мм х 18мм х 11м, асорті. Цей продукт має великий рівень безпеки і легко може ізолювати дроти і побутові пристрої і не лише, з напругою до 1000 Вольт. В упаковці йде декілька кольорів і вона виглядатиме майже на будь-яких поверхнях. При експлуатації ізоляційна стрічка витримує розтягування до 240% і володіє високою адгезією. Необмежений термін дії дозволить використати як через рік, так і через 10 років. Завдяки самозатухаючим характеристиками не підтримує горіння, що підвищить Вашу пожежебезпечнисть. Е українська сертифікація. Ціни розраховуються на середньостатистичного споживача і не можуть перевищувати ринкову вартість. Замовити ізоляційну стрічку ПВХ можна прямо тут або зателефонувавши, також при дзвінку наші менеджери нададуть Вам будь-яку посильну допомогу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 11 м |
| Додаткові характеристики | Матеріал: ПВХ |
| Колір | Асорті |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 162,60 ₴

