
ElectroHouse Ізоляційна стрічка синя 0,15 мм х 18мм х 17м
22,91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-AHT-1811
- +380 (50) 677-22-79
Ми безумовно раді вітати Вас на сайті нашої компанії - ElectroHouse. І зараз хочемо рекомендувати для Вашої уваги один з наших товарів - ізоляційну стрічку ПВХ 0,15 мм х 18мм х 17м, синього кольору. Ізоляційна стрічка призначається для приклеювання, склеювання найрізноманітніших предметів. Так само, завдяки такому виду асортименту у Вас з'явиться можливість позначати надриви дротів. Довжина цій товарної позіції складає сімнадцять метрів. Забарвлення виконане в синій колірній . Особливими перевагами є: висока адгезія, яка дозволить наклеїти її на що завгодно; необмежений термін служби - Ві можете використати продукт відразу або через 10 років; і розтягування при розриві до 240%. Щоб здійснити таку купівлю, вам необхідно просто подзвонити нам по вище вказаним номерам телефону і наші першокласні менеджери нададуть Вам миттєву допомогу у виборі і нададуть ділову консультацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 17 м |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 22,91 ₴

