
ElectroHouse Ізоляційна стрічка жовта 0,15 мм х 18мм х 17м
22,91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-AHT-1814
- +380 (50) 677-22-79
Ізоляційна стрічка ПВХ 0,15 мм х 18мм х 17м, жовтого кольори є високоякісним продуктом, який призначається для склеювання, приклеювання, установки найрізноманітніших предметів. Так само, завдяки таким товаром у Вас з'явиться можливість позначати надриви і розриви дротів. Ізоляційна стрічка має хорошу адгезію і високу світові безпеки в експлуатаційному процесі: є діелектричний і механічний захист; не піддається до ультрафіолетових випромінювань і займань; не виділяє різких запахів; добре адаптується в холодних кліматичних умовах; має відмінну стійкість до різних видів олій і води. Внаслідок таких переважних характеристик ця пропозиція вигідна для Вашого придбання. Замовити асортимент Ви зможете на сайті нашої компанії ElectroHouse. Наші менеджери нададуть Вам першокласну безкоштовну консультацію, яка стане Вам потрібна і миттєво нададуть Вам допомогу у виборі продукції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 17 м |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 22,91 ₴

