
ElectroHouse Ізоляційна стрічка жовта 0,15 мм х 18мм х 21м
28,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-AHT-1822
- +380 (50) 677-22-79
Ми неодмінно раді бачіті Вас на сайті нашої компанії ElectroHouse. Зараз ми хочемо запропонувати для Вашої уваги таку товарну позицію як ізоляційна стрічка ПВХ 0,15 мм х 18мм х 21м, жовтого кольору. Довжина такого електронастановного виробу складає двадцять один метр. Асортимент характеризується такими параметричними і функціональними даними, які відповідають за високу світові безпеки в експлуатаційному процесі : не піддається до ультрафіолетових випромінювань і до займань; має необмежений термін служби; може добре адаптуватися до холодних кліматичних умов; стійкий до води і різних видів олій; клейкий зміст стрічки надійний і міцний; не викликає алергічних реакцій і роздратувань. Ізоляційна стрічка екологічно безпечна. Для замовлення додайте його в кошик товарів. Найближчим часом, консультанти нашої фірми зв'язку яжуться з Вами і звичайно ж допоможуть оформити Вашу купівлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 21 м |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 28,26 ₴

