
ElectroHouse Ізоляційна стрічка жовто-зелена 0,15 мм х 18мм х 21м
30,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-AHT-1824
- +380 (50) 677-22-79
Наша компанія ElectroHouse завжди надає для Вашої уваги товарні позиції тільки з високоякісних матеріалів. Увесь широкий асортимент має міжнародний і європейський стандарт якості. Ізоляційна стрічка ПВХ 0,15 мм х 18мм х 21м, жовто-зеленого кольору є нашим продуктом. Довжина цього електронастановного пристосування дорівнює двадцяти одному метру. Ізоляційна стрічка має ряд переваг, серед яких наявність оліє і водовідштовхувального покриття, стійкість до ультрафіолету і до умов холоду, що дозволить використати її при будь-яких погодніх режимах. Така клеєння стрічка має жовто-зелену палітру. За допомогою такого виробу Ви з легкістю можете позначати місця розривів і надриви, а також приклеювати, ізолювати, кріпити і тимчасово встановлювати різні дроти. Ми робимо усім нашим клієнтам безкоштовну і висококваліфіковану консультацію від наших першокласних менеджерів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 21 м |
| Колір | Жовто-зелений |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 30,10 ₴

