
ElectroHouse Ізоляційна стрічка синя 0,15мм х 18мм х 25м
34,69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-AHT-1827
- +380 (50) 677-22-79
Ізоляційна стрічка ПВХ 0,15мм х 18мм x 25м синього кольору від ElectroHouse призначається для кріплення, склеювання, приклеювання різних предметів, для позначок розривів і надривів на дротах, а так само для тимчасової ізоляції відкритих ділянок кабелю. Матеріал продукту виконаний з того, що не поширює горіння полівінілхлориду. За рахунок цього досягається відповідність пожежним нормам до безпеки. Ізолююча стрічка має довжину 21 метр. Успішно протистоїть низьким температурам і дії ультрафіолетового випромінювання. Завдяки спеціальному покриттю, не пропускає вологу і машинну олію, у разі його попадання на поверхню. Ми пропонуємо вам тільки якісні вироби, підтверджені відповідними сертифікатами якості міжнародного зразка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 25 м |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 34,69 ₴
