
ElectroHouse Ізоляційна стрічка чорна 0,15мм х 18мм х 25м
34,69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-AHT-1828
- +380 (50) 677-22-79
Стрічка ізоляційна чорна 0,15 мм х 18мм х 25м виробництва Electro House призначений для використання як скріплюючий матеріал. Так само застосовується для тимчасової ізоляції відкритих провідників. Абсолютно не поширює процес горіння, завдяки особливому матеріалу на основі високотехнологічного полівінілхлориду. За рахунок своїх вологовідштовхуючих властивостей, може тривалий час протистояти підвищеній вологості. Такий ефект досягається за допомогою спеціального просочення, що покриває зовнішній шар ізоляційної стрічки. Цей товар не боїться дії низької температури і ультрафіолетового випромінювання. Може вікорістовуватіся на відкритому повітрі. Продукція компанії відповідає пожежним нормам безпеки. А так само має сертифікати якості міжнародного зразка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 25 м |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 34,69 ₴
