
ElectroHouse Ізоляційна стрічка чорна 0,15 мм х 18мм х 50м
61,99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-AHT-1836
- +380 (50) 677-22-79
Ізоляційна стрічка синя 0,15 мм х 18мм х 50м Electro House забезпечена усіма необхідними сертифікатами якості, у тому числі і міжнародного зразка, у відмінності від, так званих, підпільних «noname» аналогів. Чудово виконана і складається з високотехнологічного полівінілхлориду з додаванням спеціального просочення по зовнішньому краю. Це не пускає всередину виробу вологу, чим істотно збільшує термін його служби. Так само не поширює горіння, а може означати можуть застосовуватися в критичних до пожежної безпеки місцях. Поставляється товар в мотках по п'ятдесят метрів кожен. Використовується для кріплення виробів провідникового характеру, а так само для виконання місцевої ізоляції на відкритих ділянках дроту. Віддаючи перевагу продукції компанії Електро Хаус, ви отримуєте прекрасну якість за вигідною для вас ціною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 м |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 61,99 ₴

