
ElectroHouse Ізоляційна стрічка біла 0,15мм х 18мм х 50м
61,99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-AHT-1837
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ізоляційна стрічка біла 0,15мм х 18мм х 50м Electro House виготовлена з високоякісного полівінілхлориду з додаванням спеціально просочених областей на зовнішніх краях. Така структура запобігає попаданню вологи під смугу ізолюючої стрічки, чим істотно збільшує термін експлуатації. Ізоляційна стрічка не поширює горіння, а значить вона може бути безпечно використана в потенційно пожежонебезпечних місцях. Товар надається в мотках по п'ятдесят метрів. Застосовується для кріплення провідників, для місцевої ізоляції відкритих ділянок дроту, а також при необхідності - для кольорової маркіровки. Ви можете бути упевнені в якості і надійності усіх товарів ElectroHouse, що надаються.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 м |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61,99 ₴

