
ElectroHouse Розетка подвійна без заземлення Бездоганний графіт Enzo 16A IP22
161,77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-2110-PG
- +380 (50) 677-22-79
Розетка подвійна без заземлення ЕН-2110-PG величезної серії ENZO від фірми ElectroHouse є потрібним електротехнічним виробом для підключення різних приладів електромережі. Має два гнізда для під'єднання електропристроїв. Використовується у багатьох приміщеннях: удома, в квартирі, офісі, виробничому цеху і т. д. Має прекрасне забарвлення графіту, що дуже підходить для вашого певного дизайну інтер'єру єру. Не має заземлюючих контактів, альо це дозволяє здешевити собівартість цього виробу. Робиться з міцного, термостійкого пластику, який переносити високі температури, тім самим захищає від пожежонебезпечних ситуацій. Відповідає усім вимогам по безпечній експлуатації і міжнародним стандартам за якістю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид електрофурнітури | Розетка подвійна б/з |
| Вид монтажу | Вбудований |
| Захист (IP) | IP22 |
| Колір | Графіт |
| Кількість гнізд | 2 |
| Напруга живлення | 180 – 260 В |
| Номінальний струм In | 16 A |
| Розмір | 115х82х32 мм |
| Серія | Enzo |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
- Ціна: 161,77 ₴

